Hakkında

ESCAPE HUNT EXPERIENCE TÜRKİYE HAKKINDA

EN İYİ CANLI KAÇIŞ OYUNU

Escape Hunt Experience,  tüm dünyada kişilere ve kurumlara benzersiz bir ‘’odadan kaçış’’ deneyimi sunan uluslararası bir franchise ve eğlence sistemidir. Hızla büyüyen bu eğlence sektöründe dünya lideri olan Escape Hunt Experience oyunları tüm dünyada Paris’ten Singapur’a, Sydney’den Ho Chi Minh City’ye kadar bir çok şehirde oynanıyor. 

Escape Hunt Experience’in Türkiye’de ilk şubesini İstanbul’da açıldı. Şubede 6 oyun var ve İstanbul’un kalbinde Nişantaşı’nda bulunuyor. Escape Hunt İstanbul Türkiye için ana merkez konumunda.

an-exhilarating-challange.jpg

ŞEHRİN KALBİNDE

Escape Hunt Experience  dünyanın birçok yerinde oldukça popüler olan klasik “odadan kaçış” oyunları temasına sahip ancak alıştıklarınızdan çok daha farklı! Kimileri onu “deneysel eğlence” olarak tanımlıyor, kimileri de; dostları, iş arkadaşları veya sevdikleriyle yaşayabileceği belki de en eğlenceli aktivite olarak görüyor

Global işletmenin bir parçası olan Escape Hunt Experience İstanbul mümkün olan en yüksek standartlarla faaliyet gösteriyor:

  • Oyun tasarımında sürekli yenilik ve mükemmellik – Escape Hunt İstanbul’da oyunlar ortalama olarak 6 ayda bir değiştirilir.
  • Dünyanın her yerinde mümkün olan en yüksek müşteri hizmeti – Her gruba özel, konusunda uzman bir oyun yöneticisi bulunur.
  • Franchise sahiplerine tam bağlılık ve şube desteği – İstanbul şubesi, global ağ içinde tam olarak desteklenmektedir.

BECERİLERİNİZİ TEST ETMENİN BENZERSİZ BİR YOLU

Escape Hunt Experience’a gelin, tarihin farklı bir döneminde geçen bir hikayede rol alın, benzersiz gizemleri çözün ve gerçek bir deneyimin parçası olun. Siz ve ekip arkadaşlarınız, seçtiğiniz hikayenin içindeki birbirinden farklı bulmacaları çözerek kaçış yolunuzu bulmak için zamana karşı yarışacaksınız. Oyunlarımız ortalama 90 dakika sürüyor: kısa bir bilgilendirmenin ardından 60 dakikalık oyun süreniz başlıyor.

Escape Hunt Experience size benzersiz bir deneyim sunar. Dünyanın herhangi bir yerinde oynanan evden kaçış oyunlarından farklı olmasının bir kaç nedeni vardır:

  • Farklı maceralar: Oyunlarımız İstanbul temalıdır ancak konu her 6 ayda bir değişir.
  • Oyun yöneticisi: Tüm maceralar özel oyun yöneticisinin bulunduğu bir alanda ve en az 2 oyuncuyla oynanır. Birden fazla dil bilen oyun yöneticisi dilerseniz sizinle oynayabilir veya gerektiğinde size yardımcı olabilir. Kısacası oyun boyunca sizin kişisel rehberiniz olarak hareket eder.
  • Deneyiminizi yanınızda götürün: Uygun fiyatlarla satılan hediyelik ürünlerimizle deneyiminizi hatıra olarak yanınızda götürebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tahtı Kurtar

Vezir-Azam öldürüldü ve Padişah’ın hayatı tehlikede! Şehrin ünlü kripto uzmanları olarak gizemli sembolleri çözmek ve cinayeti aydınlatmak için Saray’a çağırlıyorsun. Ekibini topla, gizemleri çöz, Padişah’ı kurtar!

Topkapı’da Soygun

Tarihin en büyük soygununa hazır mısın? Ünlü soygun çetesi olarak yeni görevin Topkapı Müzesi’nden Kaşıkçı Elması’nı çalmak! Ekibini topla, müzeye gir, bulmacaları çöz, kimseye yakalanmadan Kaşıkçı Elması’na ulaş!

a-unique-test-of-your-wits.jpg

DOSTLAR & AİLELER

Dostların ve ailenle birlikte harika vakit geçirmek için ideal bir yol…

TURİSTLER

Dünyanın neresinde olursanız olun, yakınlarınızda mutlaka bir Escape Hunt Experience vardır!

ŞİRKETLER & ETKİNLİKLER

Şirketiniz ve kurumsal ekipleriniz için özel fırsatlar, etkinlikler…

ONLINE SPORCULAR & PROFESYONELLER

Online veya gerçek ortamda oyunculuk düzeyinizi ne olursa olsun size meydan okuyabiliriz…

Blackmail in the bedroom

content

X
Bangkok Bomb Mystery

content

X
Theft at the art gallery

content

X
Be seen on the website!

Your Name

Your Email

Your Caption

Your Image

Please complete to submit:

3 + = eleven
Please leave this field empty.

X